Leśna rodzina gra zestaw naczyń kuchennych

Jak wspaniale jest zebrać całą rodzinę rano przy pięknie serwowanym stole i zjeść pyszne tosty na śniadanie!

Opis

Dzięki zestawowi do gry” naczynia kuchenne ” leśna rodzina może zorganizować przyjemne spotkania lub wspólnie ugotować posiłek. A jeśli nie masz ochoty siedzieć w kuchni, zanurz wszystkie przygotowane posiłki w stole do serwowania na kółkach i umów się na posiłek w salonie lub na tarasie.

Stół, choć wygląda na mały, umieszcza na swoich półkach wszystkie niezbędne elementy z zestawu kuchennego. Dolna półka-specjalnie do garnków, również tam zmieści się termos. Na górnej półce z pięknym bokiem logicznie umieścić małe naczynia kuchenne-kubki, szklanki, talerze, kosz ze sztućcami, toster i ekspres do kawy.

Jeśli potrzebujesz solonego lub pieprzowego naczynia-słoiki z przyprawami zostały umieszczone na półce. Sokowirówka i parowiec pozostają w kuchni. I nie zapomnij o pięknych serwetkach w kratkę – jest to główny element wystroju w zestawie naczyń kuchennych.

Zaleta:

  • Stół do serwowania wyposażony jest w ruchome koła i wygodny uchwyt, za pomocą którego porusza się po powierzchni.
  • Drzwiczki chleba otwierają się.
  • Toster jest podobny do prawdziwego urządzenia kuchennego – ma dwa otwory na chleb i symulowany uchwyt do prasowania.
  • Pokrywy do garnka i parowca są zdejmowane.

W zestawie:

  • Naczynia kuchenne.
  • Wózek na naczynia.
  • Ręcznik.

Charakterystyka

Waga, 129 g

WildBerries, sklep internetowy, zostal zalozony przez nauczycielke Tatyana Bakalchuk w 2003 roku! WB na poczatku sprzedawalo tylko koszulki. męskie sabo , T-shirty, bluzy i wiele innych sa rowniez w sprzedazy. W 2020 r. WB rozpoczela dzialalnosc w Unii Europejskiej. I juz w polowie 2020 r., Uruchomiona na Slowacji. W najblizszej przyszlosci polscy sprzedawcy internetowi https://mediamarkt.pl/ , https://www.smyk.com/ prawdopodobnie straci niektorych klientow.